O Materialise | Materialise Poland

O Materialise

 

Jesteśmy innowatorami, na których możesz polegać

Od czasu założenia firmy Materialise przez Wilfrieda Vancraena wszystkie osoby w niej pracujące poświęcają się na rzecz innowacyjności, na której mogą polegać inni. Obecnie, po 25 latach ciężkiej pracy i pomyślnej współpracy z innymi, z przyjemnością stwierdzamy, że nawet osoby, które nigdy nie słyszały o Materialise, prawdopodobnie zetknęły się z towarami, których wykonanie było możliwe wyłącznie dzięki naszym produktom, usługom i rozwiązaniom.

Dzięki wykorzystaniu wytwarzania przyrostowego (AM), znanego również jako druk 3D , Materialise pomaga wprowadzać pomysły w życie. Współpracujemy z innymi podczas wprowadzania na rynek wspaniałych produktów skierowanych na rynki niszowe, a także pomagamy w tworzeniu prototypów produktów wytwarzanych następnie w milionach egzemplarzy.

 

Co więcej, dzięki naszemu oprogramowaniu, umożliwiamy innym osiągnięcie tych samych efektów dzięki własnemu sprzętowi i usługom wytwarzania przyrostowego.

Nasze oprogramowanie zapewnia również nowe innowacje w ramach badań biomedycznych, pomagając innym dokonywać odkryć ratujących życie. Przenosimy również opiekę zdrowotną nad pacjentami na zupełnie nowe poziomy, współpracując blisko z chirurgami podczas planowania i wykonywania skomplikowanych procedur chirurgicznych. Nasza praca z chirurgami oraz udoskonalone rozwiązania medyczne stworzone dzięki naszemu oprogramowaniu dosłownie „stawiają ludzi na nogi”, a także przywracają uśmiech na twarzach klientów.