Szybkie prototypowanie | Materialise Poland

Szybkie prototypowanie

Szybkie prototypowanie dotyczy produkcji modeli i prototypów za pomocą wspomaganego komputerowo projektowania 3D (CAD) stosując technologie Additive Manufacturing (AM); powszechnie określane jest jako drukowanie 3D.

Przez wiele lat, "szybkie prototypowanie" było ogólną nazwą stosowaną dla wszystkich technologii AM. Było to jednak uwarunkowane ówczesnymi realiami- te technologie były wtedy ukierunkowane na tworzenie prototypów. Po olbrzymim rozwoju w tej dziedzinie, obecnie istnieje również możliwość wytworzenia finalnego produktu i terminu "Rapid Prototyping" używamy tylko w odniesieniu do tworzenia modeli wzorcowych i prototypów.

 

Materialise lakieruje prototyp

Różne kolory wg palety RAL dostępne są dla barwienia części prototypowych

Niezależnie od branży, jeśli chcesz sprawdzić swoje projekty i potrzebujesz niedrogiego modelu lub prototypu, szybko, bez lub z zachowaniem wysokiego stopnia dokładności i dobrego standardu wykończenia, Rapid Prototyping może być dokładnie tym, czego szukasz.
 

Zapraszamy do kontaktu z nami aby dowiedzieć się więcej. Jeden z naszych specjalistów chętnie przeanalizuje Państwa wymagania oraz potrzeby i pomoże w znalezieniu optymalnego rozwiązania. Wierzymy, że każdy inżynier powinien mieć łatwy dostęp do weryfikacji projektu, który będzie pasował do założeń i oczekiwań.

 

Rapid Prototyping Materialise oferuje:

Sprawdzone rozwiązania dla każdego projektu

W Materialise oferujemy najpełniejszą na świecie gamę technologii, materiałów i stopni wykończenia. Nasze usługi szybkiego prototypowania stosują konkretne rozwiązania w każdej z technologii AM, stereolitograficznej, spiekania laserowego, FDM, Polyjet, Zprinting, czy seriach prototypowych. Posiadamy również w pełni wyposażoną fabrykę odlewania próżniowego (VC). Zapraszamy do zapoznania się z naszymi case studies, aby dowiedzieć się więcej na temat tego, w jaki sposób wspieramy setki firm, dzięki naszym usługom Rapid Prototypying.

> Our Case Studies

 

Porady ekspertów  z naszych lokalnych zespołów obsługi klienta

Nasze zespoły obsługi klienta są tutaj, aby pomóc Ci znaleźć optymalne rozwiązania prototypowe dla Twoich projektów i jeśli to konieczne, nasi projektanci i inżynierowie mogą pomóc Ci przygotować Twoje pliki do wydruku. Zapraszamy do kontaktu z najbliższym biurem Materialise, lub jeśli wolisz, po prostu wyślij zapytanie na adres: biuro@materialise.com 

> Nasze biura

 

Materialise OnSite: najszybszą i najłatwiejszą drogą do szybkiego prototypowania

Dzięki naszej platformie Materialise OnSite oferujemy możliwość dokonywania wycen i składania zamówień on-line 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Materialise OnSite jest zdecydowanie najszybszym i najprostszym w obsłudze narzędziem dla usług Rapid Prototyping, dostępnym obecnie na rynku. Wystarczy przesłać plik projektu, wybrać właściwą technologię i stopień wykończenia i zanim się zorientujesz, będziesz trzymać idealny prototyp w swoich rękach

> https://materialise-onsite.com